НАДІШЛІТЬ НАМ ПИТАННЯ
КОНТАКТИ
У вас є питання? Надішліть нам електронного листа, і ми незабаром зв’яжемось із Вами
Крім високих властивостей міцності і антикорозійних властивостей, мідні труби також виділяються зручністю монтажу. При встановленні трубопроводів з міді змінювати напрямок прокладки можна не тільки за допомогою фітингів, але і гнучкою. Завдяки цьому:
Раніше для згинання мідних труб їх наповнювали піском і нагрівали (т.з. “гаряча згинання”), але сьогодні цей спосіб застосовується рідко. Тому нижче розглядається в основному технологія згинання труб у холодному стані з використанням та без використання інструменту. За допомогою згинання можна прокласти цілісний трубопровід опалення, водопостачання як з м’якої, так і з твердої труби. Нижче наведено рекомендації щодо згинання мідних труб виробництва KME, зокрема SANCO .
У таблиці нижче вказано для яких труб який радіус згинання застосовується відповідно до технології:
Радіус вигину – основний параметр, на який потрібно звертати увагу при виконанні такої операції. Радіус згинання визначається за середньою осьовою лінією. Він визначається залежно від методу згинання та діаметра труби.
М’які мідні труби SANCO виконання R 220 можна гнути руками. При роботі без використання інструменту радіус згинання слід вибирати з урахуванням зовнішнього діаметра труби.
Як показує досвід – радіус вигину мідної труби приймається рівним 6-8 зовнішнім діаметрам.
Це важливо! У місці вигину не допускаються видиме зменшення перетину, залом, перегин, складки. Це саме стосується і згинання за допомогою спеціального інструменту.
Якщо при прокладанні мідних труб потрібно вигин з радіусом менше 6-8 зовнішніх діаметрів, слід використовувати трубогиб
Для м’яких мідних труб виконання R220 мінімальний радіус вигину не нормується.
Для твердих мідних труб R290 мінімальний радіус згинання вказаний в таблиці нижче: