НАДІШЛІТЬ НАМ ПИТАННЯ
КОНТАКТИ
У вас є питання? Надішліть нам електронного листа, і ми незабаром зв’яжемось із Вами
Радіаторне опалення – найбільш поширений тип обігріву будинків і квартир в Україні. Такий спосіб зручний з багатьох причин. Радіаторне опалення добре піддається автоматичному регулюванню, має достатню потужність при невисоких витратах на матеріали. Нагрівання приміщення виконується точково, найчастіше під вікнами, що запобігає їх запотіванню. Сучасні радіатори – сталеві, біметалеві, алюмінієві – відрізняються високою тепловіддачею і тривалим терміном служби.
Самопливні системи поступово відходять у небуття і сьогодні при будівництві нових та реконструкції старих будинків в основному монтують радіаторне опалення з примусовою циркуляцією теплоносія. Як пристрій, що змушує переміщатися теплоносій по контурах, виступає циркуляційний насос .
Півроку, з жовтня по березень, циркуляційний насос один з найважливіших електроспоживачів в будинку. Неправильний підбір циркуляційного насоса веде до проблем. При недостатній потужності агрегат не зможе забезпечити достатню кількість гарячого теплоносія на радіатори в холодну пору. Він буде працювати на межі своєї потужності, що веде до прискореного зносу агрегату. При надлишковій потужності власник будинку переплачує як за сам насос, так і за споживану електроенергію. Можливе виникнення виникнення шумів в радіаторах.
Марка циркуляційного насоса і їх кількість вказуються в проекті. Але власники будинків не завжди користуються послугами проектної організації. В цьому випадку є можливість підібрати циркуляційний насос для опалення будинку радіаторами самостійно.
Ми не будемо детально розписувати про обчислення тепловтрат будинку і т. п. При дотриманні певних умов (вони виконуються в великій кількості випадків) є можливість вибрати насос з таблиці. Дану методику пропонує використовувати компанія Meibes – відомий постачальник опалювального обладнання в Україні.
Ось перелік умов, які потрібно дотримати при підборі циркуляційного насоса для радіаторного опалення по таблиці:
Якщо радіаторне опалення відповідає перерахованим умовам ви можете підібрати циркуляційний насос по таблиці нижче:
Ви можете підібрати опалювальний циркуляційний насос знаючи площу будинку, кількість радіаторів в будівлі, потужність опалювального контуру. Кілька прикладів:
У нашому інтернет-магазині великий вибір циркуляційних насосів від брендів WILO, GRUNDFOS, HALM. В наявності як недорогі тришвидкісні моделі, так і більш економічні, з частотним регулюванням. Відео розпакування і установки WILO YONOS PICO нижче.