Статті

Кращі рушникосушки для ванни: огляд моделей

Ванна не просто звичайна кімната. Це місце відпочинку від трудових буднів, прийому гігієнічних процедур, очищення та релаксації. У ній повинно бути тепло, затишно і естетично. Один обов’язкових атрибутів ванної кімнати це рушникосушка.

Рушникосушка у ванній, в залежності від конструкції, може виконувати дві або одну функцію. Опалення та сушіння білизни або тільки сушка білизни.

У даній статті представлені найбільш популярні моделі водяних рушникосушок в ванну кімнату на прикладі асортименту українського виробника NAVIN. Від простих до складних. Від дешевих до дорогих.

Типу Змійка

Змійовик

Найбільш проста, класична сушарка у ванну кімнату. Невисока ціна робить Змійовик хорошим бюджетним рішенням. Сушарка не має перетинів труб і створює мінімальний гідравлічний опір в системі. Може встановлюватися в системи з централізованим опаленням або ГВП.
Рушникосушка Змійка.

Креатив

Оригінальний нагрівальний прилад має прямокутні кути. Усередині зовнішньої труби знаходиться змійка. Бокове підключення. Має велику теплову потужність, ніж звичайна змійка. Рушникосушка Креатив добре впишеться в ванну кімнату в стилі техно, лайт, модерн, хай-тек і інші
Рушникосушка Креатив.

Фокстрот

Змійовик з м’якими плавними формами. Зовнішня труба більшого діаметру, внутрішня меншого. Підключення до сушарки збоку, праворуч або ліворуч. На верхній і нижній трубах розташовані полички, що дозволяє розмістити більше білизни і рушників. Гнучкі форми рушникосушки Фокстрот оптимально підійдуть для етнічних стилів дизайну інтер’єру.
Рушникосушка Фокстрот.

Типу Драбинка

Блюз

Сушарка у ванну з формою драбинки з виступаючими перекладинами. Горизонтальні секції звуженої форми щодо вертикальних колекторів. Оригінальна форма є максимально безпечною. Сушарка Блюз добре впишеться в ванну обмеженій площі. Підключення знизу.
Рушникосушка Блюз.

Камелія

Одна з найбільш популярних моделей сушарок в ванну кімнату драбинкового формату. Горизонтальні перемички злегка закруглені, що виступають. Завдяки кільком відсутнім секціях зручно навішувати білизна, можна розмістити його в кілька рядів. Добре підійде для ванної невеликій площі. З огляду на високий попит нагрівачі Камелія випускаються в дуже широкому ряду як водяними, так і електричними.
Рушникосушка Камелія.

Фантазія

Класичний нагрівач у ванну типу “драбинка”. Горизонтальні секції напівкруглої форми розташовані на рівній відстані один від одного. Виступаючі ступені зручні для навішування рушників і білизни. У нагрівачі добре поєднуються ціна / якість. Підключення знизу.
Сушарка для рушників фантазія.

Оригінальної форми (комбіновані)

Ілюзія

Нагрівач в ванну складної форми. До вертикальних колекторів прикріплені змійовики. Поєднання сходового і змієвикового формату надають нагрівачу не тільки особливий шарм, але і забезпечують високу потужність. Рушникосушка в ванну кімнату Ілюзія оптимально впишеться історичний, етнічний, сучасний стиль інтер’єру. Чарівний зовнішній вигляд підкреслить особливий смак власника, додасть приміщенню оригінальність і особливий шарм.
Рушникосушка Ілюзія.

Каприз

Оригінальна сушарка рушників для ванної з горизонтальними колекторами і вертикальними перемичками. Для розміщення білизни і рушників до вертикальних трубах приварені три утримувача. Кутові, квадратні і прямолінійні форми приладу роблять його хорошим рішенням для сучасних стилів дизайну інтер’єру, типу техно, модерн, лайт, фьюжн.
Сушилка Каприз.

Креатив Максі

Креатив Максі стане справжньою окрасою вашої ванної кімнати. Між вертикальними колекторами поперемінно приварені рівні і змієподібні секції. Висока теплова потужність, зручність користування вигідно виділяють такий водяну рушникосушарку на тлі інших приладів.
Рушникосушка Креатив М.

Вище представлена тільки найпопулярніші моделі водяних полотенцесушителей в ванну. Їх набагато більше. Як за формою, так і за розмірами, функціоналу. Наприклад, на окрему увагу заслуговують поворотні сушарки, прилади з полками.

На цій сторінці асортимент рушникосушок від нашого інтернет-магазину UniDim.