Новини

Кульовий кран з фільтром R701F – нова арматура від GIACOMINI

Італійський виробник трубопровідної арматури, труб і комплектуючих для систем опалення та водопостачання GIACOMINI представив цікаву, перспективну новинку – кульовий кран з фільтром R701F.

Кульовий кран з вбудованим фільтром GIACOMINI R701F.Ця запірна арматура буде ідеальною для місць з обмеженим простором і необхідністю установки сітчастого фільтра. Наприклад, в схемі установки лічильників, в обв’язці котла, перед циркуляційним насосом і т. п.

Особливістю конструкції кульового крана є наявність в нижній частині відстійника для бруду, а сам сітчастий фільтр вбудований в робочий орган крана. По суті даний виріб може замінити схему два крана + фільтр (див. Малюнок нижче).

GIACOMINI R701F - новий кульовий кран з фільтром.При необхідності кран перекривається одним поворотом рукоятки і є можливість викрутити заглушку знизу, зняти і прочистити сітку фільтра.

Кульовий кран GIACOMINI R701F полнопроходной. Приєднувальна різьба внутрішня ¾ “. Корпус крана з латуні CW617N. Ручка-метелик з міцного алюмінію. Сітка з нержавіючої сталі AISI 304, розмір осередку 500 мкм.

Переваги кульового крана з фільтром GIACOMINI R701F

  • можливість використання в дуже обмеженому просторі
  • проста очищення – потрібно тільки закрити кран і вигвинтити заглушку
  • ковпачок з вбудованим кільцем ущільнювача
  • спеціальні канавки на корпусі виключають неправильну установку фільтра після обслуговування або при заміні
  • стрілка на корпусі вказує напрямок рідини в кульовому крані

Принцип роботи кульового крана з фільтром GIACOMINI R701F

У відкритому положенні рідина при вході в фільтр сповільнюється і бруд осаджується на дні ковпачка збірника. Спеціальна конструкція дозволяє охопити всю площу сітки фільтра. Рекомендоване положення кульового крана з фільтром GIACOMINI R701F – ковпачком вниз. Можлива установка фільтром вбік при русі теплоносія зверху вниз.

При закритому крані теплоносій відтятий сітки. У цьому положенні проводиться чистка фільтра – видалення осілого бруду і промивка сітки.

В інтернет-магазині UniDim можна купити кульові крани, сітчасті фільтри виробництва GIACOMINI, WATTS, HERZ, RBM. Великий розмірний ряд (від ½ “до 2”) постійно на складі.