Новини

UNIDIM: РОЗШИРЕНА ЛІНІЙКА ТРИХОДОВИХ КЛАПАНІВ MUT

Інтернет-магазин UniDim розширив лінійку регулюючої арматури клапанами виробництва італійської компанії MUT. З 10/12/2019 у нас в продажу триходові клапани MUT:

Триходові клапани MUT.

  • серія ТМ 2000 розміром 1 ½ “55 ℃
  • серія ТМ 3000 в розмірах 1 “(55 ℃, 63 ℃), 1 ¼ (55 ℃, 63 ℃)
  • серія SF розміром 20 ¾ “, 25 1”

MUT ТМ 2000

Триходові чавунні клапани ТМ 2000 призначені для спільної роботи з твердопаливними котлами. Рекомендуються до використання в твердопаливному опаленні, де використовується теплоакумулятор.
Клапан ТМ 2000 при початку роботи направляє гарячий теплоносій в обратку і запобігає утворенню конденсату на стінках теплообмінника. Це дозволяє працювати котлу в оптимальному режимі, продовжує його термін служби.
Робота пристрою не залежить від електроенергії.

MUT ТМ 3000

Клапани серії ТМ 3000 призначені для обв’язки котлів на твердому паливі. Їх конструкція і принцип роботи аналогічний виробам серії ТМ 2000. Термостатичний привід повністю незалежний від електропідключення, що значно підвищує надійність і безпеку всієї системи. Термокапсула в клапані може бути в будь-який час замінена на іншу температуру спрацьовування.

MUT SF

Зональний триходовий клапан MUT SF дозволяє розподіляти теплоносій відповідно до проектного рішення. З його допомогою можна розділити будівлю на зони і в кожній підтримувати бажану температуру. Може використовуватися в системі з бойлером непрямого нагріву для перенаправлення теплоносія на нагрів води до встановленої температури.
Зональний клапан серії SF з поворотною пружиною.

Детальніше про цю та іншої арматури MUT ви можете дізнатися у наших менеджерів.