Вас цікавлять системи опалення, водопостачання та комплектуючі для цих систем? Всі товари, що цікавлять Вас, Ви можете придбати у нас прямо зараз, не відходячи від комп’ютера. Інтернет магазин unidim.ua пропонує Вам широкий асортимент товарів для систем опалення та водопостачання. Наші продавці-консультанти допоможуть Вам визначитися з вибором товару. Скориставшись зручною для Вас службою доставки, Ви отримаєте товар в мінімальні терміни. Не залежно від того в якому місті України Ви проживаєте, усі товари нашого інтернет-магазину Unidim.ua – доступні для Вас.

Нашим інтернет-магазином дуже легко користуватися. Виберіть певну категорію, яка Вас цікавить, і там Ви знайдете різні марки товарів, які можна сортувати за ціною, назвою, бренду. Якщо Ви ще не визначилися з вибором, то можете скористатися пошуком товарів в нашому інтернет-магазині. Якщо ж вибір вже зроблено, то Ви можете легко замовити товар на нашому сайті.
Здійснити покупку в нашому інтернет-магазині «Unidim» дуже просто. Вам потрібно вибрати товар, натиснути кнопку «купити» і заповнити просту форму замовлення. Ви можете вибрати зручний для Вас спосіб оплати: оплата після отримання товару готівкою або оплата на банківську картку. Також виберіть службу доставки, яка швидко доставить товар у Ваше місто.

Інтернет магазин опалювального обладнання «Unidim» пропонує Вам широкий вибір товарів опалювального обладнання від провідних іноземних та вітчизняних виробників, які добре зарекомендували себе на світовому ринку. У нас Ви можете придбати котли газові котли електричні, котли на твердому паливі, комплектуючі для котлів, теплообмінники, турбоприставки, пристрої для економної роботи котла.

Наш магазин «Unidim» пропонує Вам широкий вибір бойлерів і газових колонок. У нас Ви можете купити бойлери непрямого нагріву, бойлери накопичувальні, бойлери проточні та газові колонки.

У нас Ви знайдете великий асортимент гідроакумуляторів, мембранних і розширювальних баків для водопостачання, опалення, гарячого водопостачання, а також баки з нержавіючої сталі.

Якщо Вас цікавлять насоси, то в нашому інтернет-магазині “Unidim”, Ви можете купити насоси для котлів, насоси поверхневі, насоси свердловинні, насоси циркуляційні, насоси дренажно-фекальні, насосні станції.

Наш магазин пропонує Вам широкий вибір запірної арматури: змішувальні клапани, термостатичні крани, регулятори тяги, балансувальні клапани, редуктори тиску, термометри та термоманометри, кульові крани, прохідні клапани, запірні клапани, триходові клапани, чотирьохходові клапани, комплекти для радіаторів, термоголовки.

У нас Ви можете купити мідну трубу, фільтри для води, алюмінієві і сталеві батареї, рушникосушки, розподільні (колекторні) шафи, гідравлічні стрілки, автоматичні регулятори напруги.

Пропонуємо Вам широкий вибір программаторов, термостатів і терморегуляторів. Прилади які допомагають в економії енергоресурсів. В інтернет-магазині «Unidim» Ви можете купити програматори для котла Auraton, кімнатні термостати Computherm, терморегулятори Cewal.

Бажаємо Вам приємного проведення часу в нашому інтернет-магазині Unidim.ua

[products limit=”12″ columns=”3″ best_selling=”1″]
[products limit=”12″ columns=”3″ orderby=”date” order=”DESC”]
[products limit=”12″ columns=”3″ orderby=”date” order=”DESC” on_sale=”1″]