Компанія UniDim стала офіційним постачальником за програмою підвищення енергоефективності IQ energy.

Отримайте відшкодування до 35% від витрат на енергоефективне обладнання

Які переваги отримують наші клієнти?

Купуючи в компанії UniDim енергоефективні матеріали або обладнання з Каталогу Технологій IQ Energy клієнт може отримати компенсацію в розмірі до 3000 (три тисячі) EURO. Компенсація становить 35% від суми кредиту або інвестицій (включаючи монтаж і доставку) незалежно від кількості категорій продуктів. ПРОГРАМА ДОСТУПНА ДЛЯ ПОКУПЦІВ ІЗ БУДЬ-ЯКОГО МІСТА УКРАЇНИ.

Енергоефективне устаткування, яке можна купити в UniDim і отримати на нього компенсацію 35%:

  • твердопаливні котли TATRAMET, CANDLE
  • радіатори для опалення MIRADO, TerraTeknik
  • насоси WILO, GRUNDFOS
  • термостати і програматори SALUS
  • радіаторна арматура GIACOMINI
  • запірна і регулююча арматура HERZ, HONEYWELL


Детальну інформацію по конкретному товару можна дізнатися у нашого менеджера з продажу.

Як отримати відшкодування?

В рамках програми надання компенсацій компанія UniDim співпрацює з банком OTP Bank (ліцензія НБУ №191 від 05 жовтня 2011 року), а також з УКРСИББАНКОМ через які відбувається оформлення покупцем кредиту на товар.

5 кроків для отримання компенсації

1. Виберіть з асортименту нашої компанії потрібне вам енергоефективне обладнання (перелік вище), включене в Каталог Технологій IQ Energy. Випишіть рахунок. Роздрукуйте з сайту IQ Energy “сертифікат відповідності” підтверджує, що обраний товар прийнятний для програми отримання грантів IQ Energy. Наші менеджери допоможуть вибрати вироби, які включені до Каталогу Технологій та підходять під програму компенсацій IQ Energy.

2. Зверніться в OTP Bank, де ви можете вибрати зручний спосіб оплати:

  • оформити кредит готівкою на суму до 300000 грн .;
  • отримати кредит до 15000 EURO (під заставу депозиту);
  • отримати для оплати товару кредитну карту.

У менеджера банку можна дізнатися про інші можливі способи кредитування для цілей програми IQ Energy, необхідних документах для оформлення кредиту, поточну кредитну ставку.
Щоб оформити картку потрібен паспорт, довідка про присвоєння ІПН, довідка з місця роботи за останні 12 місяців (для кредитів на суму понад 50000 грн).

3. Після оплати отримаєте товари і приступайте до впровадження проекту.

4. Після завершення проекту (закінчення монтажних робіт) зареєструйтеся на сайт програми IQ Energy і подайте заявку на отримання гранту. Всі інструкції і перелік необхідних документів будуть надіслані на електронну пошту заявника.
Зверніть увагу! Для отримання гранту проект повинен бути завершений протягом 4-х місяців з моменту отримання кредиту і на момент подачі заявки кредит не повинен бути погашений.

5. Після схвалення гранту сума виплати буде перерахована на ваш розрахунковий рахунок з OTP Bank. Гранти виплачуються щомісяця. Валюта виплати – гривня. Гранти за програмою IQ Energy не підлягають оподаткуванню – це чиста сума на рахунок (Податковий кодекс України (статті 165.1.57 та 165.1.58)).

iq energy, фотоРекомендуємо перед придбанням енергозберігаючого обладнання або матеріалів провести енергоаудит свого будинку, квартири. Це можна зробити самостійно за допомогою калькулятора IQ Energy або скористатися послугами фахівців. За результатами ви будете знати фінансовий ефект від різних заходів щодо підвищення енергоефективності та зможете правильно розрахувати свої інвестиції.

Програма IQ Energy введена Європейським Банком Реконструкції та Розвитку для заохочення інвестицій в енергозберігаючі технології в житловому секторі України. Підтримка надається проектам, за результатами впровадження яких, енергоефективність буде приблизно на 20% вище від середньої по ринку. Компенсації поширюються на матеріали і обладнання з Каталогу Технологій. Вироби з Каталогу Технологій відповідають найвищим стандартам енергоефективності і відбираються за спеціальною методологією.

Детальна інформація тут “Правила та умови надання кредитів та грантів за програмами фінансування енергоефективності в житловому секторі України (Програма IQ energy).”